5 דרכים איך לעבור טסט בקלות עם הכנה לטסט הנהיגה אונליין

אז סיימתם את 28 השיעורים ואתם נוהגים מצוין, מורה הנהיגה כבר רוצה להגיש אתכם לטסט, נשאר רק לעשות שיעור הכנה או שניים. אבל למה להסתפק רק בשני שיעורים? מהיום אתם קובעים כמה פעמים להתכונן לטסט ומתכוננים רק מתי שנוח לכם!
גלו איך לעבור טסט בקלות בלי להתאמץ עם הכנה לטסט בלי שתצטרכו אפילו לצאת מהבית.
ויש לנו חמש סיבות ממש טובות (ועוד אחת) למה כדאי לכם להתחיל להתכונן לטסט הנהיגה אונליין.

לחצו כאן לנסות הכנה לטסט אונליין בחינם

1. כי אפשר ללמוד כמה שרוצים בזמן ובקצב שלכם בלי הגבלה בשיעורים

מורה הנהיגה עושה את כל מה שהוא יכול בשביל להביא אתכם מוכנים לטסט הנהיגה. לפני הטסט הוא ייקח אתכם לטסט פנימי ולשיעור הכנה, אבל מה עושים אם עדיין מרגישים לא מוכנים? למורה אין זמן לתת לכם שיעורים בלי הגבלה עד שתרגישו מוכנים ואפילו אם היה לו זמן, זה נורא יקר!

איך לעבור טסט

עם הכנה לטסט הנהיגה אונליין אתם יכולים להתכונן לטסט כמה שתרצו. רוצים לעשות 50 שיעורי הכנה? אין בעיה! מתרגשים מהטסט, לא מצליחים להירדם ורוצים לעשות שיעור הכנה באמצע הלילה, לכו על זה! כשמתכוננים לטסט הנהיגה אונליין מהבית רק אתם קובעים מתי וכמה ללמוד.

2. כי אפשר לעצור ולחזור שוב למקומות שקשה לנו ליסוע בהם

בשיעור הנהיגה תיסעו הרבה פעמים במקומות קשים ומסובכים, לפעמים עוברים שבועות בין שיעור לשיעור או בין השיעור לטסט ולא זוכרים איך לעבור את המכשול, גם אי אפשר לעצור באמצע הכביש ולחשוב. תמיד יכולים לבקש מהמורה לחזור למקום, אבל עם הפקקים והזמן המוגבל בשיעור לא תמיד אפשר לחזור שוב.

לחצו כאן לנסות הכנה לטסט אונליין בחינם

כשמתכוננים לטסט אונליין מהבית יש לכם שליטה מלאה. אתם יכולים לעצור בכל מקום, לחזור אחורה ולצפות במקום שוב, להקפיא באמצע, להבין את הבעיה ולשנן את הפתרון. אתם יכולים לשלוט גם על מהירות הצפייה, ולהוריד את מהירות הצפייה לחצי מהמהירות הטבעית בשביל להבין יותר טוב את המצב.

3. כי יותר קל ללמוד למקומות המפחידים בטסט

כיכר דמעות, ירידה מפחידה, הרחוב הצר או הכביש המהיר. בכל עיר שלומדים נהיגה יש את המקום הזה שכל התלמידים מפחדים ממנו. אפילו אם עברתם בו אלף פעם בשיעור, אתם עדיין מגיעים לחוצים לטסט

 

אפשר לעבור את טסט הנהיגה בלי לחץ, כי לכל מקום קשה יש פתרון שאתם יכולים ללמוד בזמן שלכם, בצורה רגועה מהמחשב האישי או מהטאבלט. בטסט אונליין תמצאו חצים על המסך וגרפיקה מתקדמת שמסבירה בדיוק איך לנסוע ולעבור את המכשול.
ולמקומות מסובכים במיוחד יש שקפים מיוחדים שהופכים כל מקום מסובך לפשוט, ברור וקל לנהיגה.

4. כי אפשר לבחור בדיוק באיזה אזור ללמוד

גרים רחוק מאזור הטסטים בעיר שלכם? קובעים שיעורים בבוקר בפקקים ולא מספיקים כלום? מוצאים את עצמכם לוקחים שיעורים כפולים כדי שתצליחו להגיע לכל המקומות הרחוקים שיכולים להיות בטסט, צאו מהסרט וכנסו לסימוטסט.

להכנה לטסט אונליין בכל הארץ לחצו כאן

כל הערים במערכת ההכנה לטסט אונליין מחולקות לאזורים ולמכשולים המיוחדים. רק תבחרו עיר ומיד יפתח לכם הנגן עם תפריט של כל האזורים בעיר. פשוט בוחרים איפה אתם רוצים ללמוד היום בלחיצת כפתור. בלי פקקים, בלי לחץ ובעיקר בלי שיעורים כפולים.

איך לעבור את טסט הנהיגה

5. כי לא צריך לצאת מהבית

בואו נגיד את האמת, כולם רוצים רישיון נהיגה אבל אף אחד לא רוצה לצאת מהבית בשש בבוקר לשיעור נהיגה לפני בית ספר או להפסיד פגישה עם חברים כי יש לכם שיעור נהיגה. עם שיטת הנהיגה הוירטואלית המודרכת של סימוטסט אתם יכולים לבחר לבד את הזמן שלכם ללמוד לטסט ואפילו לא צריך לצאת מהשמיכה. נכנסים, בוחרים, לומדים לטסט. זאת הסיסמה שלנו.
הכל פשוט וברור בלי לבזבז זמן. הכנה לטסט אונליין זמינה בשבילכם מתי שבא לכם.

6. כי זה ממש זול, תלחצו כאן ותגלו >>

להכנה לטסט אונליין בכל הארץ לחצו כאן

תגובות לאיך לעבור טסט בקלות

 

עוד טיפים לטסט