טיפים לטסט מבחן נהיגה מעשי בנתניה

איך לעבור את מבחן הנהיגה המעשי בנתניה בקלות? אזור הטסטים בנתניה אינו גדול במיוחד וכולל בתוכו את אזור התעשייה של נתניה ואת השכונות קריית רבין וקריית השרון. למרות גודלו הקטן והטסטים הקצרים, אזור הטסטים הזה קשה מאד לנהיגה במיוחד בזמן הטסט. הכבישים באזור התעשייה ובקריית רבין בעלי תשתיות רעועה וסימני הכביש לעיתים מחוקים או לא קיימים, בקריית השרון לעומת זאת בנייה מודרנית יוצרת רחובות שנראים אותו דבר ורגע אחד של חוסר תשומת לב יכול להסתיים בכשלון בטסט. הכנו בשבילכם טיפים לטסט בנתניה שיעזרו לכם להתכונן לטסט, להפחית חדרת בחינות ולעבור בקלות.

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

הרחובות הקטנים והצרים בקרית רבין

קרית רבין היא איזור שהטסטרים בנתניה מאד אוהבים ליסוע בו. אתם יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונה מבצעים פניות, כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר עירנות שבו תשכחו, אם אתם נמצאים ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי ותפנו מהצד הלא נכון של הכביש. התשתיות בשכונה מיושנת, הרבה מהסימונים על הכביש לא ברורים, חלק מהכבישים מעוקלים או צרים מאד עם רכבים שחונים בשני צידי הדרך ומקשים על הנסיעה בהם.

בחלק מהפניות יש פסי עצירה ובחלקן לא ולכן אי אפשר לסמוך תמיד על הרמזים האלה כדי לדעת אם אנחנו ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי. בכל צומת, חפשו את התמרור ‘חד סיטרי’ וזכרו תמיד שכביש חד סיטרי יכול להפוך לדו סיטרי. זכרו ליסוע לאט מאד ברחובות צרים ואם יש צורך לעצור על מנת לאפשר לרכבים ממול לעבור, עצרו והמתינו להם. בנסיעה בקרית רבין נדרשת עירונת מוגברת מהנהג וביטחון עצמי, בקשו ממורה הנהיגה שלכם לקחת אתכם לסיבוב בשכונה והקפידו לתרגל מהבית את הנסיעה פעמים רבות עד שתכירו את השכונה היטב.

 

אזור התעשייה הישן נתניה

משרד הרישוי בנתניה ממוקם בכניסה הצופנית לאיזור התעשייה הישן של נתניה, אזור קשה מאד לנהיגה ובו משאיות רבות ורכבים חונים בצדי הכביש, מבנים תעשיתיים שפעילותם מתפרסת על הרחוב וכבישים ישנים בעלי תחזוקה לקויה. באיזור התעשייה הישן של נתניה ישנן פניות רבות לתוך מפעלים או תחנות דלק שמקשות על הנהיגה ויוצרות בלבול, האם מדובר בחלק מהכביש או רק בדרך שירות.

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בחדרה
טיפים לחניה במקביל בטסט

הטיפ הכי טוב לטסט באיזור של משרד הרישוי בנתניה באיזור התעשייה הישן הוא סבלנות, סבלנות ועוד פעם סבלנות. נהגים רבים באיזור הזה עלולים לנסות ‘לחתוך’ אתכם או שתנאי הדרך לא יהיו ברורים. בזמן ההכנה לטסט סביר להניח שתבלו זמן רב באזור הזה, בקשו ממורה הנהיגה שלכם להדריך אתכם עד שתרגישו בטוחים לנהוג באיזור הבעייתי הזה, אם יש צורך חזרו שוב על הכבישים בשכונה באמצעות מערכת הנהיגה הוירטואלית המודרכת של סימוטסט.

לטסט מצולם באזור התעשייה >> לחצו כאן

טיפם לטסט בנתניה

הפניות בתוך אזור התעשייה בנתניה יכולות להיות מבלבלות מאד בזמן טסט

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בחדרה

נסיעה בכביש 57 – כביש נתניה בית ליד

להכנה לטסט אונליין בנתניה >> לחצו כאן

תלמידים רבים בלימודי נהיגה חוששים מהנסיעה על הכביש המהיר במהלך הטסט בגלל הצורך ליסוע במהירות גבוהה ולעבור נתיבים בשילוב עם השינויים במהירות המותרת מצד שני. גם ההשתלבות לתוך הכביש יכולה הרבה מאד פעמים להיות חוויה מלחיצה כאשר נתיבים נפתחים ונסגרים במהירות גבוהה ויש תנועה ערה מאד של רכבים מסביב. הנסיעה על כביש 57 במהלך טסט נהיגה בנתניה היא בדרך נסיעה קצרה מהיציאה המערבית של איזור התעשייה ברחוב פנקס וחזרה לכניסה הראשית ברחוב דגניה, לעיתים רחוקות הנסיעה תמשך עד לצומת בית-ליד.

טיפים לטסט בנתניה

בכביש 57 המהירות המותרת משתנה מספר פעמים על פני מרחק קצר. בזמן הטסט חשוב להיות ערניים

הנסיעה בכביש 57  קצרה מאד ונדרש מהתלמיד תכנון נסיעה על מנת להתמודד בקלות עם השינויים בתנאי הכביש בפרק זמן קצר. הכירו היטב את מהירות הנסיעה הנכונה בכביש בעת היציאה מחלק העירוני לחלק הבין עירוני של הכביש. אחרי היציאה מרחוב פנקס מהירות הנסיעה היא 70 קמ”ש, אך כמה עשרות מטרים אחר כך הכביש הופך לבין עירוני ומהירות הנסיעה המותרת עולה ל-90 קמ”ש. הכירו את הנתיב הנכון לנסיעה ותרגלו מעבר נתיבים בכביש עם מורה הנהיגה שלכם. קטע הנסיעה קצר ולכן כדאי להשאר בנתיב הימני ולא לעקוף בכלל אם לא חייבים. דגשים עיקריים לנסיעה בכביש 57 הם האצה למהירות שקרובה ככל שאפשר למהירות המותרת ותשומת לב לכביש, הצורך בשינויים רבים בזמן קצר יוצר עומס בזמן הנהיגה ולכן כדאי להכיר היטב את הנסיעה ולתרגל אותה פעמים רבות ככל האפשר.

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בהרצליה
לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

תגובות לטיפים לטסט בנתניה

 

עוד טיפים לטסט

4 תגובות